Esyum Metal

Hakkımızda

Firmamız 1999 yılında İstanbul Maltepe' de TEKNİK METAL olarak kurulmuştur. 2015 yılında ESYUM METAL İŞLEME SANAYİ VE TİCARET olarak isim değişikliği yapmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışmaları ,yenilenmiş makine parkuru , sistemli kalite anlayışı ve uzman kadrosu ile sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir

Yılların verdiği tecrübe ve birikimle Talaşlı imalat konusunda özellikle Trafo sektörü,Makine yedek parça imalatı ,Otomotiv sektörü,Beyaz eşya parçaları ve Metal işleme sektöründe hizmet vermekteyiz.Firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak zaman içerisinde makine parkurunu genişleterek müşteri ihtiyaçlarına zamanında ve hatasız bir şekilde cevap verebilecek konuma ulaşmıştır.Talaşlı imalat konusunda devamlı kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak CNC torna ve CNC otomat tezgahlarını da bünyemize katarak üretimlerimize devam etmektedir.
Firmamız çeşitli elektromekanik parçalar ,trafo aksesuar parçaları,bağlantı elemanları ;somun, pul ,cıvata, vida ,saplama, burç ,mil gibi ürünler,gaz kontrol parçaları,vana bağlantı elemanları gibi ürünlerin imalatını yapmaktadır.


Etiketler : Hakkımızda